O nas

Kim jesteśmy

Od 2006 roku specjalizujemy się w pozyskiwaniu dotacji z Unii Europejskiej, a zasięgiem działania obejmujemy całą Polskę. W związku z ugruntowaną pozycją na rynku z czasem zaczęliśmy się otwierać na nowe filary działalności, o których więcej przeczytasz niżej.

Misja

Opracowujemy i przeprowadzamy innowacyjne projekty, które zapewnią naszym klientom sukces. Dzięki efektywności, lojalności i elastyczności budujemy markę godną zaufania. 

Klienci

Specjalizujemy się w obsłudze szeroko pojętych przedsiębiorstw, instytucji rządowych i samorządowych oraz organizacji niekomercyjnych.

Dlaczego My?

Rzetelność i skuteczność to wartości, które mają dla nas największe znaczenie. Jesteśmy jedną z nielicznych firm o tak dużym doświadczeniu w pozyskiwaniu dotacji unijnych, restrukturyzacji, czy działalności na rynku nieruchomości.

specjalizacje

Pozyskujemy fundusze i dotacje z Unii Europejskiej i programów rządowych, jesteśmy zawodowym pośrednikiem w biznesie, zajmujemy się doradztwem finansowym, kredytowym, podatkowym, strategicznym, przeprowadzamy restrukturyzacje, wspieramy rozwój polskich rolników, działamy w marketingu, dokonujemy leasingu pracowników, sporządzamy opracowania planistyczne i dokumenty na temat nieruchomości i elektryfikacji.

Projekty

Specjalizujemy się w obsłudze szeroko pojętych przedsiębiorstw, instytucji rządowych i samorządowych oraz organizacji niekomercyjnych.

Nagrody i wyróżnienia

Zdobyliśmy m.in. certyfikat “Najlepsze w Polsce” za wysokiej jakości usługi finansowo-księgowe na europejskim poziomie.

Jesteś zainteresowany naszymi usługami? Skontaktuj się z nami